Starší ŽÁCI

Pohodové utkání !!!

15.6. 2013

Ruprechtice - Slovan Liberec (juniorky) 13:0 (5:0)

branky: 4x Kratzer, 3x Novotný, Rampáček, Arikan, Vencová, Kušnirak, Chwiedziuk, Tesař.

Byla to jasná záležitost pro náš tým. Slovan nekladl vůbec žádný odpor, náš tým hrál velmi dobře, snažil se kombinovat a opravdu hrál pěkný fotbal. Poslední utkání sezóny si náš tým opravdu užil. Divákům se utkání, kterých přišlo opravdu hodně, muselo líbit. V tomto utkání za nás naposled nastoupila Kristýna Vencová, která bude od příští sezóny hrát za našeho dnešního soupeře. Týno děkujeme a přejeme ti hodně fotbalových úspěchů !!! Po utkání se oslavovalo šampaňským konečné první místo v přeboru !!! Druhý poločas náš tým odehrál v čerstvě udělaných mistrovských tričkách.

sestava: Tesař - Jedlink, Novotný, Teichmann, Pokorný - Vencl, Arikan, Rampáček, Kušnirak - Ábrt, Vencová. Střídali: Kratzer, Šrajbr L., Semančík, Lebeda, Žižka, Chwiedzivk, Jonáš, Nováček

Radek Petrement

UŽ JSME MISTŘI !!!

12.6. 2013

Pěnčín - Ruprechtice 2:4 (0:2)

branky: 2x Lebeda, Rampáček, Šrajbr L.

Po většinu utkání měl náš tým převahu. První část prvního poločasu náš tým hrál velmi dobře, druhá část prvního poločasu už byla horší. Ve druhém poločase byla hra chvíli dobrá - chvíli horší. Čtyři minuty před koncem nedal Radek Lebeda penaltu, domácí brankář mu ji chytil !!! Tohle vítězství nám už kolo před koncem zajistilo první místo v Okresním přeboru starších žáků !!!

sestava: Tesař - Semančík, Richter, Novotný, Pokorný - Šrajbr L., Chwiedziuk, Rampáček, Arikan - Kratzer, Ábrt. Střídali: Lebeda, Jonáš, Žižka, Vencová, Nováček.

Jasná záležitost !

9.6. 2013

Nová Ves - Ruprechtice 1:11 (1:4)

branky: 4x Kušnirak, 2x Richter, 2x Kratzer, Pokorný, Šrajbr L., Tesař.

Začátek nám nevyšel, když náš tým dostal hned v první minutě góla po chybě levého obránce. Poté už náš tým převzal vše pod kontrolu a utkání jasně vyhrál.

sestava: Nováček - Konopáč, Rampáček, Teichmann, Pokorný - Ábrt, Richter, Chwiedziuk, Novotný - Kušnirak, Šrajbr L. Střídali: Tesař, Semančík, Půta, Kratzer.

AŽ MOC KRUTÝ VÝSLEDEK, HRA TOMU NEODPOVÍDALA !!!

1.6. 2013

Stráž n. N. - Ruprechtice 5:1 (2:1)

branky: 24. Kratzer - 1:1

Utkání se hrálo na hodně podmáčeném terénu, na kterém stálo hodně vody ! Utkání, ale mělo velmi dobrou úroveň a hrál se opravdu pěkný fotbal. Stráž spoléhala na dlouhé nakopávané balóny a na rychlého útočníka. Náš tým se snažil o kombinaci, ale málo střílel. Branky náš tým dostával opravdu po zbytečných chybách. První gól domácích se zrodil po našem špatně hozeném autu (Popcorn), takže aut vhazovala Stráž a jejich hráč se dostal do šance - vystřelil, náš brankář (Tesařka) balón vyrazil za sebe a domácí hráč to dorazil do branky. Naše vyrovnání přišlo po krásné akci Šrajbříka, který prošel s balónem přes celé hřiště, přihrál na Kratzika a ten vyrovnal. V poslední minutě prvního poločasu zahrávala Stráž přímák, naše obrana neuvěřitelně nezasáhla balón a ještě nechala dva hráče za sebou a domácí tým šel opět do vedení. První poločas měl náš tým více ze hry, vytvořil si i nějakou šanci a opravdu makal každý hráč, ale bohužel Stráž byla produktivnější v proměňování šancí. Domácí tým si vytvořil v první půli i další šance, které Tesařka zneškodnil. Druhý poločas si náš tým vytvořil velikánský tlak, ale gólově se prosadila Stráž, když se za druhý poločas dostala pouze čtyřikrát na naší půlku a dala tři góly !!! Nejdříve zahrál Jedle malou domů míč se zastavil ve vodě, dobíhal ho domácí hráč a Jedle s ním šel do souboje, míč mu čistě vypíchl ve vápně, ale rozhodčí odpískal proti nám penaltu, kterou Stráž proměnila a šla do vedení 3:1. Náš tým nadále tlačil a vsadil všechno na ofenzivu, aby vymazal dvoubrankové manko. Stráž, ale z brejků přidala čtvrtý a na úplném konci utkání i pátý gól. Je to pro nás opravdu krutý výsledek, protože náš tým měl opravdu více ze hry, hlavně ve druhém poločase byl ten tlak velký, ale gól z něho bohužel nepřišel. Stráž ve druhém poločase vytěžila z minima maximum. Je to škoda, že se prohrálo. Je to první prohra v této sezóně ! Naposledy náš tým prohrál v mistrovském utkání v říjnu 2011 !!! Mezi poslední prohrou a dnešní prohrou náš tým odehrál 28 mistrovských utkání s bilancí: 26 výher - 2 remízy a žádná prohra !!! Výborná bilance !!!

sestava: Tesař - Jedlink, Teichmann, Novotný, Pokorný - Chwiedziuk, Stříteský, Rampáček, Kušnirak - Kratzer, Šrajbr L. Střídali: Richter, Lebeda, Ábrt.

Výborný první poločas, špatný druhý poločas !!!

11.5. 2013.

Ruprechtice - Mšeno 2:2 (2:0)

branky: 7. a 19. Vencl

Do utkání náš tým vlítnul s velkou aktivitou a měl převahu. Domácí tým hrál opravdu velmi dobře a výsledkem toho byl dvougólový náskok. Oba góly dal Jirka Vencl, nejdříve v 7. minutě a potom v 19. minutě. Ve 25. minutě dnes velmi aktivní Rampy trefil horní tyč. Ve 35. minutě trefil naší horní tyč hráč Mšena. To bylo jediné, co hostující tým v prvním poločase předvedl. Druhý poločas přinesl z naší strany vlažný výkon a soupeř toho využil. Nejdříve ve 46. minutě snížilo Mšeno na 2:1 z rohu, když nebyl pokrytý hráč hostí, který hlavou zavěsil. A potom v 53. minutě Mšeno vyrovnalo, když byl náš brankář moc vysunutý a hráč Mšena toho využil a přehodil ho. Je to pro nás zbytečná ztráta !!!

sestava: Tesař - Kušnirak, Teichmann, Novotný, Pokorný - Vencl, Arikan, Rampáček, Brabec - Šrajbr L., Jedlink. Střídali: Richter, Ábrt, Stříteský, Picek.

rozhodčí: Bohata