JABLONNÉ : RUPRECHTICE

14.5.2017

JABLONNÉ : RUPRECHTICE 1 : 5 (1 : 2)

branky: Šrajbr 8´, 30´, Kesner 54´, Brabec 82´, Jonáš 87´,

V osmé minutě jsme se na hrbolatém trávníku, po gólu Lukáše Šrajbra, ujali vedení, ale domácí nám nedávali nic zadarmo. Po ojedinělém přímém kopu z poloviny hřiště tečoval balón jeden z domácích do naší sítě. Po té jsme neproměnili pět jasných šancí, ale ve 29 minutě zvýšil střelou po zemi pan L na 1:2. V 52 minutě si po našem rohovém kopu domácí dali vlastní gól a tím v podstatě rozhodli o osudu utkání. V 80 minutě zvýšil Braban na 1:4 a v 85 minutě se trefilo naše střídající eso Kraťas... 1:5.

sestava: Nováček, Kušnírak, Horák, Novotný, Kesner, Brabec, Stříteský, Arikan, Vencl, Šrajbr, Chwiedziuk, střídali: Áč, Jonáš,

karty: Stříteský, Vencl,

rozhodčí: Bohata

Stanislav Jedlink

RUPRECHTICE : HEJNICE

8.5.2017

RUPRECHTICE : HEJNICE 9 : 1 (5 : 1)

branky: Arikan 9´, 42´, Brabec 12´, 50´, Horák 15´, Šrajbr 31´, 46´, Hloušek75´, Lebeda 85´,

V zápase, který byl pouze formalitou, jsme soupeři nedali mnoho šancí. O rozložení sil na hrací ploše nejlépe vypovídá výsledek.

sestava: Nováček, Kušnírak, Horák, Novotný, Kesner, Brabec, Stříteský, Arikan, Vencl, Šrajbr, Chwiedziuk, střídali : Houdek, Hloušek, Áč, Jonáš, Lebeda

rozhodčí: Nádeník

RUPRECHTICE : SEDMIHORKY

7.5.2017

RUPRECHTICE : SEDMIHORKY 6:2 (3:2)

branky: Stříteský 13´, Šrajbr 24´, Vencl 30´, Brabec 47´,64´, Kušnírak 52´,

Po půlhodině hry se za jasného vedení, po gólech Stříti, pana L a Jiřiny, zdálo být rozhodnuto, ale po ráně ze 35 metrů k tyči a našem vlastním gólu, kdy Maty napálil Horajdu, jsme šli do kabin za stavu 3:2. Po změně stran se po chvilce trefil po zemi Braban, o pár minut donesl Kušňa míč do branky na prsou a v 63 minutě opět skóroval Braban a bylo rozhodnuto.

sestava: Nováček, Kušnírak, Horák, Novotný, Kesner, Brabec, Stříteský, Arikan, Vencl, Šrajbr, Chwiedziuk, střídali : Houdek, Hloušek, Áč, Lebeda, Jonáš

karty: Chwiedziuk

rozhodčí: Mizera

VÝHRA VE VRATISLAVICÍCH

1.5.2017

VRATISLAVICE : RUPRECHTICE 2 : 7 (0 : 5)

branky: 19´, 32´,Chwiedziuk, 25´,44´,Vencl, 28´, 50´, Šrajbr, 80´, Marx vlastní

Na hřiště do Vratislavic jsme jeli v roli favorita, ale věděli jsme, že to nebude snadný zápas. To jsme se ale spletli :-)). Hned v první minutě pana L vychytal Tesil. V šesté minutě nedal samostatný nájezd Domino, ale v 19´ už svůj druhý nájezd proměnil - 0:1. 25´- Jiřina po zemi k tyči- 0:2. 28´- L klička brankáři - 0:3. 32´Domino klička brankáři - 0:4. 44´ Jiřina nádhernou střelou z rohu velkého vápna vymetl pavučiny ze šibenice - 0:5. Po přestávce jsme vystřídali a hra se trochu vyrovnala. 60´ L oblouček z vápna - 0:6. Pak jsme si nechali dát dva góly v 62 a 79 minutě, ale soupeř dal i třetí, tentokráte ovšem do své sítě - 2:7. Povinnost jsme splnili a teď nás čekají dva domácí zápasy a to v neděli a v pondělí.

sestava: Nováček, Kušnírak, Kesner, Novotný, Brabec, Stříteský, Arikan, Vencl, Chwiedziuk, Šrajbr, Zuzák, střídali : Konopáč, Schejbal,Procházka, Schmidbauer, Jonáš

rozhodčí: Šůma - výborný

PROHRA V ČESKÉ LÍPĚ

29.4.2017

ČESKÁ LÍPA : RUPRECHTICE 2 : 1 (2 : 1)

branky: Šrajbr 17´,

Do Lípy jsme neodjížděli s velkými ambicemi na bodový zisk. V základní sestavě byli dva ze čtyř žáků, které jsme si museli půjčit a chyběl i brankář Kuba Nováček. Ovšem na hřišti to nebylo znát. V páté a sedmé minutě se ocitl sám před brankařem Semih a trestuhodně jej dvakrát trefil!!! V 16´ se povedlo to samé L. Šrajbrovi, ale o minutu později již pan L svoji druhou šanci proměnil...0:1. Celý poločas byl vyrovnaný, až do 40 minuty, kdy balón nedokázali odkopnout Maty ani Horajda, k míči se snadno dostal domácí útočník, který naši chybu potrestal - 1:1. O dvě minuty později se nechal u rohového praporku vyškolit Braban a přihrávku podél brankové čáry dokázal trefit pouze jeden z domácích. 2:1. Hned z kraje druhého poločasu jsme si vytvořili dvě slibné šance, ale opět bez výsledného efektu. Pak nás již soupeř k ničemu většímu nepouštěl. V 61 minutě jsme ještě přežili obrovský závar s několika střelami, které ovšem neskončili v naší brance. Body jsme, bohužel, nedovezli, ale za předvedenou hru a výkon se určitě stydět nemusíme.

sestava: Jonáš, Novotný, Horák, Kušnírak, Brabec, Stříteský, Arikan, Vencl, Šrajbr, Houdek Janis,střídali : Schmidbauer, Procházka

karty: Šrajbr

rozhodčí: Jirák

VÝHRA NAD TANVALDSKEM

23.4.2017

RUPRECHTICE : TANVALDSKO 4 : 0 (1 : 0)

branky: Chwiedziuk 42´, Kesner 46´, Arikan 68´, Šrajbr 75´,

Na soupeře, kterého velmi dobře známe ze zimní přípravy, jsme již od začátku vyvíjeli solidní tlak, ale nedařilo se nám proměňovat jasné příležitosti ke skórování. Ve 4 minutě Jiřina ze stoje přestřelil hlavou, v desáté pan L trefil břevno a v té samé minutě trefil břevno z tisíciprocentní šance z jednoho metru i náš soupeř. V 19 minutě střelu pana L výborně vyrazil brankář hostí a ve 36 minutě L z prostoru penalty jen trefil brankáře do koše. O pět minut později se po rohovém kopu konečně prosadil hlavou Domino - 1:0. Dvě minuty po přestávce se opět po rohu prosadil, tentokráte Tygr - 2:0. Soupeře jsme přehrávali a nepouštěli ho moc na naši polovinu. V 67 minutě skóroval LEVAČKOU Semih k tyči - 3:0. V 74 minutě se prosadil pan L a tím dal podobu konečnému skóre - 4:0. Držíme se stále na čele tabulky, ale te´d nás čekají dva obtížné víkendy, kdy odehrajeme čtyři zápasy.

sestava: Nováček, Kušnírak, Horák, Brabec, Stříteský, Arikan, Vencl, Šrajbr, Kesner, Houdek, Chwiedziuk, střídali : Konopáč, Áč, Flanderka, Jonáš

rozhodčí: Pavlů

BOD Z TURNOVA

15.4.2017

TURNOV : RUPRECHTICE 1 : 1 (1 : 0)

branky: 73´ Vencl

V bojovném utkání, na které se dalo i poprvé na jaře dívat, jsme během prvních minut neproměnili několik velmi dobrých šancí. Soupeř ovšem svoji šanci využil a 17 minutě otevřel skóre. Pak se hra vyrovnala a hrálo se od vápna k vápnu. Po přestávce jsme s postupujícím časem začali být lepším týmem. Domácí celek jsme přehrávali a v 73 minutě vyrovnal na konečných 1:1 Jiřina Vencl. Děkujeme za předvedený výkon!!!

sestava: Nováček, Pokorný, Novotný, Kušnírak, Horák, Brabec, Stříteský, Arikan, Vencl, Lebeda, Šrajbr, střídali : Konopáč, Áč,

karty: Horák 57´

VÝHRA S POSLEDNÍM

9.4.2017

RUPRECHTICE : NOVÝ BOR 5 : 0 (5 : 0)

branky: L. Šrajbr,10´,20´,40´, Vencl 15´, Lebeda 27´

V prvním poločase jsme si vytvořili pohodlný náskok, který jsme však po trojnásobném střídání nedokázali navýšit. Soupeř byl zalezlý na své polovině a i když prohrával o pět gólů, neměl zájem sebrat našim obráncům míč. Tzn. druhý poločas byl herní katastrofa.

sestava: Jonáš, Pokorný, Novotný, Kesner, Horák, Brabec, Stříteský, Arikan, Vencl, Šrajbr, Lebeda,střídali : Houdek,Áč, Schejbal,

MIMOŇ : RUPRECHTICE

1.4.2017

MIMOŇ : RUPRECHTICE 1 : 3 (1 : 1)

branky: 4´ Popcorn, 50´Braban, 89´ L. Šrajbr

Ve vyrovnaném utkání jsme si výhru pojistili až v poslední minutě. Bylo znát, že jsme trávu neviděli skoro půl roku.

sestava: Nováček, Horajda, Maty, Kušňa, Popcorn, Áčko, Semih, Stříťa, Braban, Lebedík, pan L, střídali Konopí, Meggie, Kraťas

DĚLBA BODŮ S RAPIDEM

30.10.2016

RUPRECHTICE : RAPID 1 : 1 (0 : 1)

branky: Šrajbr 80´,

Ve šlágru kola se na těžkém terénu v Ruprechticích hrál překvapivě kvalitní fotbal. Když jsme z našeho úvodního tlaku vydolovali pouze několik pološancí a pár rohových kopů, soupeř v 19 minutě utekl po pravém křídle a centrovaný míč do malého vápna pěkně zavěsil Roman Gschwentner. I po obdrženém gólu jsme byli o trochu lepší, naše kolmice však zachytával výběhy mimo vápno brankář hostů. Po přestávce jsme už byli lepším týmem, ale naše snaha končila většinou před pokutovým územím soupeře. Asi po hodině hry vystřelil z 25 metrů Jirka Vencl, ale hostující brankář perfektním zákrokem střelu zneškodnil (šla prý stejně mimo). V 80 minutě obešel Lukáš Šrajbr golmana a srovnal na konečných 1 : 1. Zápas se hrál s velkým nasazením, ale čistě a to z obou stran. Hlavně, že se na té klouzačce nikdo nezranil.

sestava: Nováček, Pokorný, Novotný, Kesner, Horák, Brabec, Stříteský, Chwiedziuk, Vencl, Šrajbr, Arikan, střídali: Rampáček