hlavicka Tj Sokol Ruprechtice

Aktuality DOROST

Výhra s Hejnicemi

Tj Sokol Ruprechtice Ruprechtice - Hejnice 4:0 (3:0). Splnili jsme cíl a získali první tři body v sezóně. Soupeř nás moc nepotrápil až na pár našich zaváhání v druhém poločase. Nejvíc nás trápila naše koncovka, kdy jsme spálili několik tutovek a nebyli dokonce schopni trefit prázdnou branku. V jiných utkáních by nás to mohlo mrzet. Ale každopádně byli v zápase i pozitivní momenty, zejména v prvním poločase. Branky: 19. Barth Denis, 33. Konopáč Ondřej, 43. Horák Adam, 57. Kadeřábek Jaroslav. Sestava: Nováček - Souček (69. Barta), Jonáš, Vítek (54. Štros), Barth (54. Cvejn) - Schmidbauer, Horák (63. Hladík), Kulašiak, Janus - Kadeřábek (69. Dvořák), Konopáč

16. 9. 2018 | Jiří Hoďák

Zpátky do starých kolejí?

Mšeno - Ruprechtice 6:1 (2:1). Začali jsme velmi slušně a vše vypadalo, že utkání bude z naší strany dobré. Byli jsme nebezpečný a vytvořili si několik slušných šancí, ale bohužel se vše otočilo a utkání převzal soupeř. Po poločase už se jednalo o jednostranou záležitost. Branky: 29. Konopáč Ondřej. Sestava: Nováček - Souček, Jonáš, Vítek (70. Dvořák), Barta (73. Barth) - Schmidbauer, Horák, Hladík (58. Kulašiak), Janus - Kadeřábek (76. Vittiš), Konopáč