hlavicka Tj Sokol Ruprechtice

Aktuality DOROST

Vítězství v posledním zápase tohoto roku

Tj Sokol Ruprechtice Ruprechtice : Doksy 4:2 (2:0). Dalo by se říct, že to bylo velmi podobné utkání jako před dvěma týdny u nich, jen s tím rozdílem, že soupeř dokázal v druhém poločase srovnat výsledek a zadělal na pořádné drama. Díky neproměněným tutovkám soupeře bereme tři body. Branky: 9. Konopáč, 22. Kulašiak, 77. Souček, 81. Hladík Sestava: Nováček - Cvejn (80. Jerinič), Dvořák, Vítek, Souček - Schmidbauer (87. Barth), Kulašiak, Janus, Barta - Kadeřábek (83. Vittiš), Konopáč (46. Hladík).

11. 11. 2018 | Jiří Hoďák

1:5 doma s Vescem

Dost ostuda.Tj Sokol Ruprechtice

5. 11. 2018 | Miloslav Cihlář

Výhra v Doksech

Pěkné vítězství v Doksech 2:0. Jeden gól si dali domácí sami, druhý přidal Kadeřábek. Tj Sokol Ruprechtice

30. 10. 2018 | Miloslav Cihlář

Hrdinové: v deseti jsme porazili 1:0 Vratislavice

Tj Sokol Ruprechtice Ruprechtice : Vratislavice 1:0 (1:0). Hned v samém začátku jsme mohli jít do vedení, ale bohužel jsme neproměnili. Zápas začal velmi dobře, ale v 15 minutě po jasném faulu jsme šli do desíti. Kdo čekal, že nás to srazí na kolena, tak se mýlil, protože ve 27. minutě jsme šli do vedení. Za poločasový výsledek samozřejmě také vděčíme výborné práci Kuby Nováčka v bráně, který zažehnal několik tutových šancí soupeře. V druhé půly jsme bojovali a celý tým fungoval. Skvěle seřízená a v závěru pětičlená obrana, vracející se záloha a jeden bojovný útočník. V samém závěru jsme neproměnili tutovou šanci a hned po ní mohl soupeř z nebezpečné standartky hned vyrovnat. Naštěstí vše dopadlo dobře a my bereme tři body. Celý tým odvedl skvělou práci. Branky: 27. Kadeřábek. Sestava: Nováček - Jerinič (80. Cvejn), Souček, Vítek (15. ČK), Barta - Schmidbauer (73. Dvořák), Horák, Kaiser, Janus (87. Štros) - Kadeřábek (45. Kulašiak), Konopáč (66. Hladík).

21. 10. 2018 | Jiří Hoďák

Dorost narazil na Rapid a tradičně dostal nářez

Tj Sokol Ruprechtice Dvacet minut to vypadalo, že bychom mohli uhrát slušný výsledek. Ale pak to lepšímu Rapidu začalo padat. Prohra 2:10 je zarmucující, ale snad se všichni (!) poučí ze svých chyb.